Szary Kamień – czasem mniej znaczy więcej…

with Brak komentarzy

Jeśli nie przepadacie za nadmiarem ozdób w otoczeniu i Wasze upodobania skłaniają się ku bardzo prostym, niemal czarno-białym formom, to ten projekt powinien Wam się spodobać. Nazwałam go Szary Kamień, bo bazą jest gruby karton w pięknym, gołębio-szarym kolorze. Miłośnicy stylu loftowego nazwać go mogą szlifowanym betonem i też będzie to prawda 🙂
Na tym szarym „kamieniu” dla kontrastu biały papier z fakturą grubego płótna – płótno dodaje szlachetności, nie co zmiękcza wizualnie, ale nie za bardzo, żeby utrzymać wrażenie surowości.
Bardzo istotnym elementem są tu brzegi nakładek oddzierane ręcznie – pracochłonne, ale budujące ciekawą fakturę i podkreślające manufakturowy styl.
I na koniec czcionka – połączenie bardzo prostej, eleganckiej antykwy z bogato zdobioną zawijasami kaligraficzną formą głównych napisów, jedyny zbytek w naszym minimalistycznym założeniu.
Do tego koperta w jaśniejszej o kilka tonów szarości i delikatny jak mgiełka nadruk magicznego słowa Miłość…
Naturalnie winietki i menu utrzymane dokładnie w tej samej linii, podobnie jak nie uwieczniony na zdjęciach plan stołów.

Zapraszamy do obejrzenia podobnych realizacji w naszym PORTFOLIO.

Aktualne ceny przykładowych materiałów – wyślij zapytanie poprzez formularz lub skontaktuj się mailowo – info@niecoinaczej.pl

Leave a Reply